Producers Network

Представлення українських продюсерів на Каннському кінофестивалі
Кіноринок «Marché du Film» — з 1959 року індустрійна секція міжнародного кінофестивалю у Каннах, який входить до так званої «Великої п'ятірки» найпрестижніших кінофестивалів світу. Щорічно Каннський Кіноринок відвідує понад 12 000 професіоналів галузі. У рамках «Marché du Film» із 2003 року проходить подія «Producers Network», що має на меті сприяти створенню міжнародної мережі кінопродюсерів для просування їхніх проєктів. Понад 500 продюсерів із усього світу беруть участь в ексклюзивних зустрічах та фахових подіях.
Офіційне представлення України в програмі «Producers Network» Каннського кінофестивалю.
Цьогоріч Україна вперше стане однією з семи фокусних країн у програмі «Producers Network» на кіноринку в Каннах (Le Marché du film du Festival de Cannes) завдяки спільним зусиллям Українського інституту та Одеського міжнародного кінофестивалю.

Цього року Marché du Film відбудеться онлайн через пандемію COVID-19. Тож учасникам не потрібно буде витрачати кошти на дорогу та проживання, а свій проєкт можна буде пропітчити у форматі відеоконференції та запланувати 'one-on-one' відеодзвінки.

Наприкінці червня п'ять українських продюсерів будуть офіційно представлені на окремій сторінці онлайн-платформи разом з фокусною відео-презентацією.

Учасники від України зможуть взяти участь у круглих столах в рамках online Breakfast meetings протягом усього кіноринку та встановити ексклюзивні професійні контакти.

Відбір до участі в проєкті здійснюватиме комісія Одеського міжнародного кінофестивалю за участі представників відділу кіно Українського інституту.

Відкритий конкурс триватиме до 25 квітня 2020. Імена відібраних учасників будуть оголошені 29 квітня 2020 на офіційних сайтах Українського інституту та ОМКФ.

  Вимоги до аплікантів:
  • українське громадянство;
  • мінімальний вік 18 років;
  • володіння англійською мовою (рівень B2 та вище);
  • готовність до публічної комунікації;
  • підтверджений професійний досвід (до участі в конкурсі допускаються продюсери, які протягом останніх трьох років представляли свої проєкти у програмах закордонних міжнародних кінофестивалів та мали хоча б один комерційний реліз);
  • діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям УІ.

  Як податися:

  Апліканти мають заповнити аплікаційну форму, що включає біографію та фільмографію із зазначенням фестивальної історії стрічок, опис проектів у розробці та мотиваційний лист.

  За додатковою інформацією звертайтеся до програмної менеджерки відділу кіно Українського інституту Наталії Мовшович: nataliia.movshovych@ui.org.ua.


  Прийом заявок на конкурс триває до 25 квітня.


  Прийом заявок завершено.