Одеський міжнародний кінофестиваль розпочинає співпрацю з Українським інститутом
Український інститут і Одеський міжнародний кінофестиваль розпочинають співпрацю в межах професійної секції Film Industry Office, яка відбудеться з 16 по 19 липня 2019.
Серед спільних ініціатив Одеського міжнародного кінофестивалю та Українського інституту нова нагорода в секції Work in progress, програма промоції українського кіно за кордоном UA Films Showcase, а також презентація можливостей Українського інституту для вітчизняних кінематографістів.

"Вже багато років в Україні не вистачало організації, яка б цілеспрямовано просувала українську культуру і, зокрема, кіно за межами країни. Партнерство з Українським інститутом – це наш вагомий крок для того, щоб презентувати в закритому режимі у професійному середовищі найновіші фільми з міжнародним потенціалом", – вважає генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

В межах конкурсної секції Work in progress Український інститут засновує власну грошову премію в розмірі 150 000 гривень, яку можна буде використати на просування українського фільму за кордоном.

"Цьогоріч ми підтримуємо приїзд на ОМКФ 20 спеціалістів, які професійно "полюють" на кіноталанти. Також ми працюємо над системним представленням українського культурного продукту, і премія Українського інституту є одним із інструментів цієї стратегії", - зазначає генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня. Програму фестивалю можна переглянути тут.