Україна презентувала стенд на міжнародному анімаційному фестивалі в Ансі
На кіноринку Mifa Market, який працює в рамках світового фестивалю анімаційних фільмів в Ансі (Франція, 10-15 червня 2019 року) було представлено Український стенд.
Завдяки синергії зусиль Громадської спілки «Українська анімаційна асоціація» UANIMA, Державного агентства з питань кіно, Українського інституту і Посольства України у Франції цьогорічний Український стенд – це презентація близько 30 анімаційних фільмів, а також проектів серіалів і фільмів, які ще будуть екранізуватися. Делегація від України представила каталог різних анімаційних продуктів 2019-2020 рр.
Animazing Stories From Ukraine
Анімаційний ролик Animazing Stories From Ukraine створила студія анімації «Червоний собака», автор ідеї – Iliya Chichkan (за мотивами малюнків Марії Примаченко)
«Завдяки позитивній динаміці розвитку в останні роки, українська анімація сьогодні потребує гідної промоції та підтримки як ніколи. Ми стаємо конкурентоспроможними, про нас говорять у Європі, ми потрапляємо до головного конкурсу найвизначнішого фестивалю анімації у світі – аргументів стає все більше!», поділилася виконавча директорка Громадської спілки «Українська анімаційна асоціація» Олена Голубєва.


До основної програми фестивалю вперше увійшов український короткометражний анімаційний фільм «Кохання» Микити Лиськова.

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів у Ансі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) це один із найвідоміших світових майданчиків для анімаційників, який відсвяткує своє 60-річчя у наступному році.