Перший англомовний онлайн-курс про Україну «Ukraine: History, Culture, and Identities» (Україна: історія, культура та ідентичності)
Український інститут, Києво-Могилянська академія та студія онлайн-освіти EdEra розробили перший англомовний онлайн-курс про Україну – «Ukraine: History, Culture, and Identities» (Україна: історія, культура та ідентичності). Курс проведе глядача через тисячу років історії України — від Київської Русі і до проголошення незалежності.

Курс проведе глядача через тисячу років історії України — від Київської Русі до проголошення незалежності. Він допоможе отримати базові знання про українську історію та культуру, розкриє роль України у європейській та світовій історії, а також розвінчає поширені стереотипи щодо України.

Курс «Ukraine: History, Culture, and Identities» безкоштовний, щоб розпочати навчання, необхідно зареєструватися на платформі Udemy. Курс складається із відео-лекцій та додаткових матеріалів, зокрема графіка навчання, словника термінів, списку рекомендованих для читання першоджерел.

Розробники курсу переконані, що Україна — це не тільки війна і Чорнобиль. Це найбільша країна Європи, місце народження Казимира Малевича, Алли Горської, Олександра Довженка та багатьох інших талановитих і відомих на весь світ митців та діячів. Україна завжди активно впливала на глобальні історичні процеси.
Онлайн-курс «Ukraine: History, Culture and Identities» складається з 5 модулів:

  • Незалежна Україна;
  • Київська Русь у Середні віки;
  • Українські землі у Ранньомодерну епоху;
  • Україна в довгому XIX ст.;
  • Україна в XX ст.
Лекторами курсу стали визнані українські дослідники, викладачі «Києво-Могилянської академії» — Вадим Арістов, Тетяна Григор'єва, Катерина Диса, Наталя Шліхта, Максим Яковлєв.

Udemy — міжнародна платформа для навчання онлайн з 35 мільйонами зареєстрованих користувачів.