Двосторонній рік культури Україна-Австрія 2019: дослідження результатів
2019 рік для України та Австрії став знаковим у сфері культурних зв'язків, адже запам'ятався як двосторонній Рік культури Україна-Австрія.
Як заявляли організатори Року, в його основі – не односторонній монолог, а співпраця, колаборація між митцями, експертами, інституціями, науковцями обох країн. І щоб дізнатися, наскільки успішною була така взаємодія, Український інститут та Австрійський культурний форум у Києві замовили дослідження результатів Року культури Україна-Австрія 2019.

«Моніторинг і оцінювання результатів своєї роботи є невід'ємною практикою сталих і сильних інституцій, тому ми приділяємо велику увагу дослідницькій та аналітичній роботі» - коментує генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Чотири співорганізатори Року - Український інститут, Посольство України в Республіці Австрія, Австрійський культурний форум у Києві та Австрійське бюро кооперації у Львові - здійснили понад 200 проєктів в обох країнах, до яких долучилися десятки інституцій та тисячі учасників і відвідувачів.

Як Рік вплинув на увагу до України в Австрії, наскільки вдалим був формат програми, чи досягли співорганізатори поставлених цілей і які висновки варто врахувати у майбутніх проєктах культурної дипломатії?

Ділимося стислим викладом результатів.