Ознайомчі візити до України
Візит експертів кіногалузі
на шоукейс UA Films Showcase
Дата
17 – 19 липня
Сектор
Напрям діяльності
Міжнародні обміни
і мобільність
Кіно
Місце
Одеса, Україна
Вже багато років в Україні не вистачало організації, яка б цілеспрямовано просувала українську культуру і, зокрема, кіно за межами країни. Партнерство з Українським інститутом – це наш вагомий крок для того, щоб презентувати в закритому режимі у професійному середовищі найновіші фільми з міжнародним потенціалом

Юлія Сінькевич, генеральна продюсерка ОМКФ –
Український інститут разом з Одеським міжнародним кінофестивалем започаткували програму візитів до України для закордонних експертів у сфері кіно. 20 представників міжнародних компаній-дистриб'юторів та кінофестивалів відвідали ОМКФ за підтримки Українського інституту для ознайомлення з українським кінопродуктом та встановлення контактів у професійній спільноті. З 17 по 19 липня відбувся UA Films Showcase – альтернативний представницький майданчик для щойно завершених українських фільмів або тих, що знаходяться в стадії постпродакшну. Було проведено п'ять закритих показів повнометражних ігрових фільмів для професійної аудиторії: «Атлантида» Валентина Васяновича, «Земля Івана» Андрія Лисецького, «Із зав'язаними очима» Тараса Дроня, «Толока» Михайла Іллєнка та анімаційна стрічка «Віктор_Робот» Анатолія Лавренішина.

18 липня під час професійної секції ОМКФ Film Industry Office відбувся нетворкінг-обід для 240 закордонних експертів та представників української кіноіндустрії.